U tha se është ndarë nga Romeo, Jonida Maliqi tregon të vërtetën

U tha se është ndarë nga Romeo, Jonida Maliqi tregon të vërtetën

460
0

Prej disa kohësh këngëtarja e njohur Jonida Maliqi është në qendër të mediave rozë.  Ajo është përfolur se është në një lidhje me aktorin Romeo Veshaj, me të cilin u aludua se u nda pas videos së publikuar, ku Jonida shfaqej në momente intime me Flori Mumajesin.

 

Mirëpo, askush nuk ka konfirmuar as lidhjen dhe as ndarjen.

 

Së fundmi, e pyetur nëse është në një lidhje, Jonida i ka surprizuar të gjithë duke thënë jo.

 

Kujtojmë që edhe më herët e ftuar në emisionin ‘Rreze Dielli’  këngëtarja është shprehur se është një femër beqare dhe me moral.