U përfol për tradhëti ndaj bashkëshortit, a është ky ish-deputeti që i...

U përfol për tradhëti ndaj bashkëshortit, a është ky ish-deputeti që i ka rrëmbyer zemrën Rudinës?

601
0

U përfol për tradhëti ndaj bashkëshortit, a është ky ish-deputeti që i ka rrëmbyer zemrën Rudinës? Prej disa kohësh moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj është në qendër të mediave rozë. Vetëm pas disa muajsh që u përfol për ndarjen nga bashkëshorti i saj Aleksi, ajo ka konfirmuar se është drejt divorcit. U dyshua se shkak për këtë ndarje ishte një histori e re dashurie në jetën e saj me një ish-deputet të Kuvendit të Shqipërisë.

froku-1024x785.jpg

Mirëpo, sot duket zërat janë shuar pasi ‘Prive.al’ shkruan se Rudina ka përmendur emrin e tij në inagurimin e bar-it të saj.

 

‘Si fillim dua të falenderoj Markun që besoi tek unë’, janë fjalët e moderatores, që sipas ‘Prive.al’, i drejtohen ish-deputetit Mark Frroku.

rerererererererererere_1466070166-3791289.jpg

Ende nuk dihet sesa i vërtetë është ky lajm, por derisa të reagojë vetë moderatorja, gjithçka ngelet në kuadër të thashethemit.

 

Kujtojmë që ish-deputeti Frroku është baba i dy fëmijëve për të cilët kujdeset i vetëm, pasi vitin e kaluar bashkëshortja e tij ndërroi jetë si pasojë e një sëmundjeje të rëndë në moshën 35-vjeçare.