U filmuan duke u puthur, zbulohet identiteti i të dashurit biznesmen të...

U filmuan duke u puthur, zbulohet identiteti i të dashurit biznesmen të Genta Ismajlit

391
0

Pak ditë më parë në media qarkulloi një video ku këngëtarja Genta Ismajli shfaqej teksa puthej në një mashkull.

Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk.

Krahas këtij dueti vëmendja shkoi tek partneri i saj, për të cilin “Prive.al” ka mësuar se quhet Husen dhe është biznesmen. Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës ku ka bizneset e tij.

Kujtojmë që më herët Genta është munduar gjithmonë që jetën private ta mbaj larg syrit të medias.