U bënë prindër në tetor, bashkëshortja e Gaz Pajës publikon foton e...

U bënë prindër në tetor, bashkëshortja e Gaz Pajës publikon foton e parë të vogëlushit

482
0

 

Aktori i njohur i humorit, Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira Seferi, u bënë prindër për herë të parë në muajin tetor.

Ndonëse ditët kanë kaluar, ata janë treguar të rezervuar ndaj djalit të tyre.

Çifti kanë zbuluar që e kanë pagëzuar me emrin Dard, por ende nuk kanë zbuluar një foto të portretit të tij.

Së fundmi, ka qenë Ira ka publikuar në Instagram këmbët e tij të vogla.

‘Dard’, shkruan ajo ndërsa në foto shfaqen paliçetat me arush të vogëlushit dhe një arush pellush.