U bë meme, Rudina Hajdari ‘sherr’ me Brryli Brodway në Instagram: Ore...

U bë meme, Rudina Hajdari ‘sherr’ me Brryli Brodway në Instagram: Ore dini të lexoni ju?

479
0

Deputetja demorkate, Rudina Hajdari, me deklaratën e saj të bërë pas dështimit të Shqipërisë për të hapur negociata është bërë meme.

 

Faqaja satirike Brryli Brodway, ka publikuar një meme me Rudina Hajdarin, duke e cituar atë të ketë thënë: Qeveria duhet të hartojë një plan të detajuar masash për shqetësimet e BE.

 

Kaq ka mjaftuar dhe Rudina Hajdari ka reaguar për memen e saj doke komentuar tek kjo faqe. “Ore dini të lexoni ju?”, ka  qenë reagimi i deputetes që ka marrë një përgjigje dhe nga Brryli të ciilët e kanë ironizuar sërish.

 

 

Komenti i Rudina Hajdarit

Rudina Hajdari: Ore dini te lexoni ju? Hajde hajde #fakenews

 

Brryli Brodway: Po zonja “opozitare”, lexojme dhe kendojme me mire se ju.