Tuna nuk e njeh frikën, ja çfarë bën në Afrikë

Tuna nuk e njeh frikën, ja çfarë bën në Afrikë

477
0

Këngëtarja Tuna Sjediu po shijon disa ditë pushime në Afrikë.

Ajo ka publikuar disa foto dhe video në profilin e saj në Instagram ku tregon vizitat e saj speciale në ishullin Mauritius.

Edhe këtë herë Tuna tregon se nuk e njeh frikën. Ajo guxoi të prekte bishtin e luanit pasi thuhet se një veprim i tillë të sjell fat.

Tuna iu afrua kafshëve dhe pozoi duke buzëqeshur pranë tyre.

Më pas e cilësoi si një eksperiencë të mrekullueshme dhe kujtim të bukur që do ti mbetet gjatë në mendje.