“TRONDITET” SKËNDERBEU, 2 TITULLARËT HUMBIN TRANSFERTËN E KRYEQYTETIT

“TRONDITET” SKËNDERBEU, 2 TITULLARËT HUMBIN TRANSFERTËN E KRYEQYTETIT

373
0

 

Fitorja 2-0 ndaj Flamurtarit nuk ka kaluar pa probleme te Skënderbeu.

Korçarët zhvilluan një lojë të bukur, ku nuk munguan edhe ndëshkimet me karton të verdhë. Në fakt, dy ishin kartonat për futbollistët e bardhekuqve, më konkretisht, Bruno Dita dhe Marko Radas.

Ndëshkime që do i kushtojnë shtrenjtë dyshes së kampionëve në fuqi, të cilët plotësojnë numrin 4 të kartonave dhe humbasin prezencën në një takim delikat si ai i “Selman Stërmasit” ndaj Tiranës./ Newsport.al