Tronditet Peqini, 14 vjeçari vret me armë gjahu vëllain (EMRI)

Tronditet Peqini, 14 vjeçari vret me armë gjahu vëllain (EMRI)

453
0

Një ngjarje e rëndë ka tronditur vetëm pak minuta më parë Peqinin. Mësohet se i mituri me inicialet K.Ll 14 vjeç, ka qëlluar për vdekje me armë gjahu të vëllain, 21 vjeçarin Roland Lleshi. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Galush të Peqinit, ndërsa sipas raportimeve të para, dyshohet se vrasja ka qenë aksidentale. Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.