Trashëgimtarja e Formula 1 tregon linjat perfekte në Kaliforni (FOTO)

Trashëgimtarja e Formula 1 tregon linjat perfekte në Kaliforni (FOTO)

503
0

Ajo ka shijuar pushimet e saj për javë të tëra në Kaliforni dhe Tamara Eccleston është shfaqur në superformë në fundjavë me vajzën e saj Sopfia.

Trashëgimtarja e Formula 1, 32 vjeç, kishte veshur një kostum rozë të punuar me grep, teksa është fotografuar nga paparacët.