Tifozi i vogël përlotet kur futbollisti Murphy i dhuron fanellën

Tifozi i vogël përlotet kur futbollisti Murphy i dhuron fanellën

398
0

Të jesh tifoz do të thotë të emocionohesh, hidhërohesh, mos të të zërë gjumi, të kesh ankth, por sidomos të takosh idhullin tënd ose lojtarin e preferuar dhe të të rrahë zemra fort! Ashtu si në këtë video këtij tifozi të vogël, të cilit i mjaftoi një gjest i futbollistit të Cardiff në Premier League, Josh Murphy, i cili pasi po dilte nga fusha, në ndeshejn e fundit të luajtur, i dorëzoi fanellën…