Të pasmet dhe “zogu” i motrës së Kim Kardashian po bëjnë namin...

Të pasmet dhe “zogu” i motrës së Kim Kardashian po bëjnë namin në Internet

734
0

Ajo ka kaluar një pushim të bukur në Itali me fëmijët dhe me mamanë Kris Jenner.

Por Kourtney Kardashian e tregoi sërish trupin e saj bombastik me një body sot në Portofino në një jaht luksoz.

Ylli 37-vjeçar i reality shoë ja ka kaluar edhe motrës Kimi këtë radhë.