“Të dua në Brazil’, ylli i Real Madridit fiksohet keq pas Taynës,...

“Të dua në Brazil’, ylli i Real Madridit fiksohet keq pas Taynës, biseda e tyre në Instagram

350
0

Vazhdojnë ngacmimet në distancë midis yllit të Real Madridit, Vinicius Jr dhe reperes së njohur shqiptare Doruntina Shala, e njohur me emrin artistik Tayna.

Ditën e djeshme, Vinicius i shkruan këmgëtares në Instagram Taynësdhe i kërkon të mbajë një koncert në Brazil.

‘Dua një show në Brazil’, shkruan Vinicius, ndërsa Tayna iu përgjigj: ‘Organizoje atëherë’.

Kujtojmë se vetëm një muaj më parë, futbollisti brazilian  publikoi një video duke dëgjuar këngën ‘Sicko’ të artistes shqiptare, dhe e etiketoi në profilin e tij i cili numëron mbi 8.1 milionë ndjekës.