Taulant Xhaka feston ditëlindjen, i vëllai i publikon FOTON duke fjetur në...

Taulant Xhaka feston ditëlindjen, i vëllai i publikon FOTON duke fjetur në avion

604
0

Futbollisti i njohur shqiptar Taulant Xhaka feston sot 28 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë nuk kishte si të mungonte urimi i veçantë i  vëllait të tij Granit Xhaka. Graniti ka publikuar një foto ku dy vëllezërit shihen duke fjetur gjumë pranë njëri-tjetrit në avion. “Për ty sot është një dite shume e veçante. Ndaj së bashku me gëzimin dhe gjithë rëndësinë e kësaj dite të veçante për ty, gjithashtu edhe për mua dhe të gjithë ata që të duan dhe ti i do: Të dëshiroj gjithë lumturinë e kësaj bote, të dëshiroj suksese të mëdha në të ardhmen, vullnet në pune/mësime, të dëshiroj fat në të gjitha sferat e jetës dhe më së shumti të dëshiroj harmoni dhe lumturi me të gjithë ata persona që janë pjesë e jetës tënde. Urime ditëlindjen vëllai im,”-shkruan ai bashkëngjitur fotos.