Tashmë edhe aktor, ja çfarë roli do ketë Noizy në filmin gjerman...

Tashmë edhe aktor, ja çfarë roli do ketë Noizy në filmin gjerman (VIDEO)

382
0

Reperin Noizy do ta shohim shumë shpejt edhe në rolin e aktorit në një film gjerman. Këngëtari i ka njoftuar fansat kohë më parë se po punonte për xhirimet e një filmi, trajleri i të cilit sapo ka dalë dhe në një pjesë të tij shfaqet edhe Noizy.

Filmi titullohet “Man form Beirut” dhe krahas Noizyt luan edhe aktori Blerim Destani i cili së bashku me aktorin amerikano shqiptar James Biberi kanë rolin kryesor. Reperi ka një rol dytësor në këtë film dhe thuajse në të gjitha skenat shfaqet përkrah aktorit gjerman Frederick Lau.

Premiera e fimit do të shfaqet në kinema duke nisur nga 25 nëntor dhe të gjithë fansat e reperit do të kenë mundësi ta shohin atë edhe në rolin e aktorit.