Tamara Ecclestone një mami kaq seksi… me bikini (Foto)

Tamara Ecclestone një mami kaq seksi… me bikini (Foto)

546
0

1472252686tamara

E bija e kreut të “Formula 1”, Tamara Ecclestone vijon të ketë forma perfekte dhe nuk tregon aspak se është 32 vjeçe, apo edhe nënë e një vajze.

Ajo i ka shfaqur edhe njëherë format e saj duke pozuar me të bijën, Sophia, në Los Angels.

Të mërkurën ajo reagoi ashpër në Instagram kundër atyre që akuzuan të motrën se ka kryer operacione plastike.

Por më vonë po atë ditë ajo është qetësuar dhe ka postuar fotot me vajzën e saj 2-vjeçare.

Vajza 32-vjeçare e bosit të Formula 1 i ka kaluar javët e fundit në Kaliforni, ku banon motra e saj.