Tags Posts tagged with "zv.kryeministri Erjon Braçe merr vendimin e papritur në lidhje me të"

Tag: zv.kryeministri Erjon Braçe merr vendimin e papritur në lidhje me të

Rezart Veleshnja e imitoi në mënyrë artistike, zv.kryeministri Erjon Braçe merr...

Rezart Veleshnja është një nga aktorët më të mirënjohur dhe me karierrën më të gjatë në “Portokalli”. Gjatë saj ai ka imituar shumë personazhe të...