Tags Posts tagged with "Zjarr në një pallat në Paris"

Tag: Zjarr në një pallat në Paris

Zjarr në një pallat në Paris, 7 të vdekur e 25...

Të paktën 7 persona kanë humbur jetën dhe 25 të tjerët janë plagosur si pasojë e një zjarri të rënë në një pallat tetë...