Tags Posts tagged with "Zbulohet plani për fundjavën tjetër"

Tag: Zbulohet plani për fundjavën tjetër

Zbulohet plani për fundjavën tjetër, protest para Kryeministrisë me Akademitë dhe...

Klubet duket se nuk kanë ndrëmend të tërhiqen dhe pas vendimit të sotëm, duket se e kanë menduar se çfarë do të bëjnë edhe...