Tags Posts tagged with "zbulohet misteri pse shkoi"

Tag: zbulohet misteri pse shkoi

Vizita ‘blic’ e Ramës në Greqi, zbulohet misteri pse shkoi

Kryeministri Edi Rama ka bërë të enjten një vizitë blic në Trikalla, në Greqi. Ai ka ngrënë drekë dhe ka pirë kafe i vetëm...