Tags Posts tagged with "zbulohet çmimi i orës që mban në dorë Noizy"

Tag: zbulohet çmimi i orës që mban në dorë Noizy

Milioneri i skenës shqiptare, zbulohet çmimi i orës që mban në...

Noizy është një ndër reperat më të paguar në skenën shqiptare dhe këtë e tregon edhe stili i tij i jetesës. Në një vëzhgim të...