Tags Posts tagged with "Zbulohen detaje nga vrasja makabre në Vlorë"

Tag: Zbulohen detaje nga vrasja makabre në Vlorë

Zbulohen detaje nga vrasja makabre në Vlorë, ja lidhja mes dy...

  Të tjera detaje janë zbuluar nga ngjarja e ndodhur në Vlorë në muajin janar ku dy persona dogjën në banesë nënën dhe djalin. Nggjarja...