Tags Posts tagged with "zbardhet AXHENDA"

Tag: zbardhet AXHENDA

Zyrtarë të shtetit grek në Bularat dhe Këlcyrë, zbardhet AXHENDA

Ditën e hënë do të mbërrijë në Shqipëri zv/ministri i Minorititetit Antonis Diamataris për të marrë pjesë në ceremoninë e përkujtimit të ushtarëvë grekë...

Vizita e rëndësishme e Donald Tusk, zbardhet AXHENDA

Ditën e nesërme zbarkon në Tiranë presidenti i Këshillit të Europës Donald Tusk për t’u takuar me krerët e lartë politikë të vendit. Sipas informacionve,...