Tags Posts tagged with "Will Smith i quan një Kosovën dhe Shqipërinë"

Tag: Will Smith i quan një Kosovën dhe Shqipërinë

Kënga e Botërorit/ “Çmenden” serbët, Will Smith i quan një Kosovën...

Në postimin e ditës së djeshme, Will Smill, e etiketoi Era Istrefin me flamurin e Kosovës, ndërsa sot ka bërë një ndryshim në postimin...