Tags Posts tagged with "Voltana Ademi nuk lëshon zyrën"

Tag: Voltana Ademi nuk lëshon zyrën

Voltana Ademi nuk lëshon zyrën, pas Konstituimit të Bashkiak takon Gazmend...

Pas mbarimit të mbledhjes dhe përplasjeve në rrugë mes militantëve të PD dhe Policisë, në zyrën e ademit ka mbërritur Gazment Bardhi. Featured image of...