Voltana Ademi nuk lëshon zyrën, pas Konstituimit të Bashkiak takon Gazmend Bardhin

Voltana Ademi nuk lëshon zyrën, pas Konstituimit të Bashkiak takon Gazmend Bardhin

408
0

Pas mbarimit të mbledhjes dhe përplasjeve në rrugë mes militantëve të PD dhe Policisë, në zyrën e ademit ka mbërritur Gazment Bardhi.

Featured image of article: LAJM I FUNDIT/ Voltana Ademi nuk lëshon zyrën, ja kë takoi sot pas Konstituimit të Bashkiak Voltana Ademi dhe Gazment Bardhi 19 Gusht, 2019 12:54

SHKODËR- Voltana Ademi nuk ka dalë për asnjë moment nga zyra e saj në Bashkinë Shkodër. Prej andej ajo ka ndjekur të gjitha zhvillimet, ku mësoi se është konstituar dhe Këshilli i ri Bashkiak.

Pas mbarimit të mbledhjes dhe përplasjeve në rrugë mes militantëve të PD dhe Policisë, në zyrën e ademit ka mbërritur Gazment Bardhi.

Sekretari i Përgjitshëm i Partisë Demokratike, ka shkuar në zyrëne Ademit dhe ka zhvilluar një takim kokë më kokë me të.