Tags Posts tagged with "Vizita ‘blic’ e Ramës në Greqi"

Tag: Vizita ‘blic’ e Ramës në Greqi

Vizita ‘blic’ e Ramës në Greqi, zbulohet misteri pse shkoi

Kryeministri Edi Rama ka bërë të enjten një vizitë blic në Trikalla, në Greqi. Ai ka ngrënë drekë dhe ka pirë kafe i vetëm...