Tags Posts tagged with "VIDEO/ Sherr në lokalin e natës në Tiranë"

Tag: VIDEO/ Sherr në lokalin e natës në Tiranë

VIDEO/ Sherr në lokalin e natës në Tiranë, thyhen shishe dhe...

Një sherr i rëndë ka ndodhur në një pub të Tiranës mes shqiptarëve të Shqipërisë dhe atyre të Kosovës. Vajza që ka sjellë videon,...