Tags Posts tagged with "Video/ Meda shpëton vajzën që i ra të fikët gjatë koncertit të tij"

Tag: Video/ Meda shpëton vajzën që i ra të fikët gjatë koncertit të tij

Video/ Meda shpëton vajzën që i ra të fikët gjatë koncertit...

Koncerti i Tayna-s dhe Medës në Zvicër mblodhi shqiptarët që jetojnë atje, por gjatë tij u shënuan disa incidente. Disa prej fansave nuk u ndjenë...