Tags Posts tagged with "“Unë fal sepse jam feministe dhe i mbështes femrat”"

Tag: “Unë fal sepse jam feministe dhe i mbështes femrat”

“Unë fal sepse jam feministe dhe i mbështes femrat”, Oriola Marashi...

Oriola përmes një postimi në rrjetet sociale ka reaguar, duke ironizuar fjalimin e Shkirës. Modelja e njohur thotë se ju jeni e rreme, kur...