Tags Posts tagged with "U mundua t’i gjejë Stines partnere të re pas ndarjes"

Tag: U mundua t’i gjejë Stines partnere të re pas ndarjes

U mundua t’i gjejë Stines partnere të re pas ndarjes, ish-gruaja...

Ndarja e Stines me partneren e tij Gracielën ka bërë shumë bujë ditët e fundit dhe kjo për shkak të deklaratave apo postimeve të...