Tags Posts tagged with "Trajneri katalanas: Mentalitet dhe përvojë"

Tag: Trajneri katalanas: Mentalitet dhe përvojë

Trajneri katalanas: Mentalitet dhe përvojë, Sadiku do të bëjë diferencën

Sulmuesi i kombëtares shqiptare, ka fluturuar drejt Indisë dhe ka firmosur një kontratë 2-vjeçare me Mohun Bagan.Trajneri i kampionëve në fuqi të Indisë, Juan...