Tags Posts tagged with "Tirana dhe Partizani ne ndjekje"

Tag: Tirana dhe Partizani ne ndjekje

Teuta merr vendin e parë, Tirana dhe Partizani ne ndjekje

Kategoria Superiore mbylli ditën e sotme të gjitha ndeshjet e javës së tetë, ndërkohë që edhe tabela e renditjes ka pësuar ndryshime. Vendin e parë...