Tags Posts tagged with "t’i gjejnë vetë fondet"

Tag: t’i gjejnë vetë fondet

Rama reagon ashpër: Akademia e Shkencave zgjodhi farsën, t’i gjejnë vetë...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar ashpër kundër zgjedhjes së kryetarit dhe zv/kryetarit të Akademisë së Shkencave. Rama i quan farsë këto zgjedhje dhe thotë: “Meqë “Akademia”...