Tags Posts tagged with "te forca e stabilitetit dhe integritetit"

Tag: te forca e stabilitetit dhe integritetit

Meta në Vlorë: Të gjitha rrugët të çojnë te LSI-ja, te...

Lëvizja Socialiste për Integrim organizoi takime në Vllahinë dhe Trevllazër të Vlorës, ku u prezantuan edhe kandidatët për deputet të LSI-së. Të pranishëm në këto...