Tags Posts tagged with "tani pas ndarjes"

Tag: tani pas ndarjes

Çfarë do të bëjë Roberti me tatuazhin me emrin e Norës,...

Roberti dhe Nora kanë konfirmuar ndarjen. E derisa dyshja janë padyshim temë diskutimi e ditës, brenga e fansave ka mbetur tek një detaj i...