Çfarë do të bëjë Roberti me tatuazhin me emrin e Norës, tani...

Çfarë do të bëjë Roberti me tatuazhin me emrin e Norës, tani pas ndarjes

386
0

Roberti dhe Nora kanë konfirmuar ndarjen. E derisa dyshja janë padyshim temë diskutimi e ditës, brenga e fansave ka mbetur tek një detaj i Robertit. Ai ka të shkruar në dorën e majtë me shkronja mjaft të mëdha ‘NORA’, emrin e tashmë ish-bashkëshortes, shkruan Gazeta Express.

Fansat tani po pyesin nëse Roberti do ta mbulojë emrin e saj, apo edhe ta fshijë, ose do të vazhdojë ta mbajë pasi ai ka shkruar në postimin ku ka konfirmuar ndarjen se ata ende vazhdojnë të jenë shokë shumë të mirë dhe se ‘Norës i uron të gjitha të mirat dhe se e ka borxh gjithë jetën’.

 

Mund të ndodhë që marrëdhënia e mirë që kanë mbajrut dyshja pas ndarjes të bëjë që Roberti të vendosë që të mos e fshijë Norën nga jeta plotësisht, sidomos pasi ata do të vazhdojnë të jenë prindër të përbashkët të Renee.