Tags Posts tagged with "takohen sot Thaçi-Vuçiç: Çfarë do diskutohet"

Tag: takohen sot Thaçi-Vuçiç: Çfarë do diskutohet

Sytë nga Brukseli, takohen sot Thaçi-Vuçiç: Çfarë do diskutohet

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe ai i Serbisë Aleksandër Vuçiç do të takohen sot në Bruksel. Ndërmjetësuesja e takimit të tyre do të...