Tags Posts tagged with "Takimi me bankat"

Tag: Takimi me bankat

Takimi me bankat, irona e Rames: Të gjithë jeni në duart...

Kryeministri Edi Rama nga konferenca “Bankat dhe rritja ekonomike në Shqipëri” iu është përgjigjur akuzave të kryetarit të PD-së, Lulzim Basha sa i takon...