Tags Posts tagged with "Tahiri tregon dokumentin e Katanias dhe ka një mesazh për Lulin"

Tag: Tahiri tregon dokumentin e Katanias dhe ka një mesazh për Lulin

Tahiri tregon dokumentin e Katanias dhe ka një mesazh për Lulin,...

Një ditë para se Kuvendi të vendosë për kërkesën e prokurorisë, ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka dalë në një konferencë për mediat në...