Tags Posts tagged with "“Surprizë”"

Tag: “Surprizë”

Surprizë, Në Filmin E Bes Kallakut Aktorë Blendi Fevziu Dhe Luana...

Besoj të gjithë e dini se Bes Kallaku do të vijë se shpejti me një komedi. Prej dy vitesh aktori i humorit po përgatitet...