Surprizë, Në Filmin E Bes Kallakut Aktorë Blendi Fevziu Dhe Luana Vjollca

Surprizë, Në Filmin E Bes Kallakut Aktorë Blendi Fevziu Dhe Luana Vjollca

340
0

Besoj të gjithë e dini se Bes Kallaku do të vijë se shpejti me një komedi. Prej dy vitesh aktori i humorit po përgatitet për këtë film që do të transmetohet në kinematë shqiptare.

 

Vetë Besi është në këtë film është aktor kryesor, regjisor dhe skenarist. Pra, i gjithë projekti është realizuar nga Bes Kallaku.

 

Në një intervistë për “Mirage”, Besi nuk ka zbuluar shumë rreth filmit, por ka treguar thjesht se do jetë i fokusuar tek realiteti në Shqipëri dhe Kosovë. Mirëpo, sot “Xing.al” ka zbuluar se në këtë film do të aktrojnë për herë të parë Luana Vjollca dhe Blendi Fevziu. Se çfarë roli kanë, mbetet për t’u parë. Xhirimet kanë filluar…