Tags Posts tagged with "sot kundërshtarë! Si e trajton Rama deputetin (VIDEO)"

Tag: sot kundërshtarë! Si e trajton Rama deputetin (VIDEO)

Dikur miq, sot kundërshtarë! Si e trajton Rama deputetin (VIDEO)

Dikur kanë qenë miq të një llogoreje dhe kanë bërë fushatë kundër Sali Berishës. Por prej disa vitesh rrugët e tyre janë ndarë, Edi...