Tags Posts tagged with "SOT 11 VITE NGA TRAGJEDIA E GËRDECIT"

Tag: SOT 11 VITE NGA TRAGJEDIA E GËRDECIT

Jetë të shkatërruara dhe fëmijë të gjymtuar, sot 11 vite nga...

Sot bëhen 11 vite nga shpërthimi në Gërdec ku humbën jetën 26 persona dhe u plagosën rreth 300 të tjerë. Shpërthimi që tronditi fshatin në...