Tags Posts tagged with "SHERR NE KUVEND/ Deputetët e PD dhe PS përplasen në komision për Erion Veliajn"

Tag: SHERR NE KUVEND/ Deputetët e PD dhe PS përplasen në komision për Erion Veliajn

SHERR NE KUVEND/ Deputetët e PD dhe PS përplasen në komision...

Ka degjeneruar mbledhja e Komisionit të Medias ku në rend të ditës ishte një dëgjesë me ministren Kumbaro për teatrin Kombëtar. Në mbledhje ka...