Tags Posts tagged with "Rudina Dembacaj flet për tradhtinë dhe ndarjen nga burri"

Tag: Rudina Dembacaj flet për tradhtinë dhe ndarjen nga burri

Rudina Dembacaj flet për tradhtinë dhe ndarjen nga burri, reagimi i...

Më në fund ajo ka thyer heshtjen! Moderatorja dhe aktorja e njohur e humorit Rudina Dembacaj prej disa ditësh është protagoniste e shtypit rozë...