Tags Posts tagged with "rrëfehet Hygerta Sako: Ja kush eshte lojtari pazëvendësueshëm i Kombëtares"

Tag: rrëfehet Hygerta Sako: Ja kush eshte lojtari pazëvendësueshëm i Kombëtares

“Jam e apasionuar me futbollin”, rrëfehet Hygerta Sako: Ja kush eshte...

Moderatorja sportive, Hygerta Sako, ishte e ftuar në emisionin e mëngjesit “Wake Up”, në Top-Chanell, ku ka folur për jetën e saj, karrierën dhe...