Tags Posts tagged with "Rezart Taçi publikon mesazhet me Endri Shabanin"

Tag: Rezart Taçi publikon mesazhet me Endri Shabanin

Rezart Taçi publikon mesazhet me Endri Shabanin, edhe e motra Anika...

Disa ditë më parë pedagogu dhe aktivisti Endri Shabani shkroi një koment me titull “Prindër, na gjënjyet”, ku listonte një nga një këshillat e...