Tags Posts tagged with "Reagon Rama dhe publikon shiringën e bojës: E.Th.Palotha pas një derdhjeje të fuqishme"

Tag: Reagon Rama dhe publikon shiringën e bojës: E.Th.Palotha pas një derdhjeje të fuqishme

Reagon Rama dhe publikon shiringën e bojës: E.Th.Palotha pas një derdhjeje...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas incidentit të sotëm me deputetin demokrat Edi Paloka i cili i hodhi bojë në fytyrë. Rama ka publikuar...