Tags Posts tagged with "Rama uron 8 marsin krah nënës dhe Lindës"

Tag: Rama uron 8 marsin krah nënës dhe Lindës

Me foto nga fushata, Rama uron 8 marsin krah nënës dhe...

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një foto krah nënës së tij Aneta dhe bashkëshortes Linda për të uruar sot festën e gruas, 8 marsin. “Mirëmëngjes...