Tags Posts tagged with "Rama: Ka një rrezik të qartë dhe real për Ballkanin Perëndimor"

Tag: Rama: Ka një rrezik të qartë dhe real për Ballkanin Perëndimor

“Lufta është pranë! S’duhet të luajmë me zjarrin”- Agresioni rus në...

Kreu i qeverisë, Edi Rama ka deklaruar se ka një rrezik të qartë dhe real për Ballkanin Perëndimor. Kryeministri deklaroi gjatë konferencës me presidentin e...